A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

У закладах профосвіти починають проводити Дні відкритих дверей: оприлюднено графік

Дата: 20.01.2020 18:28
Кількість переглядів: 282

У закладах профосвіти стартують Дні відкритих дверей – традиційні зустрічі приймальних комісій зі вступниками, під час яких їм роз’яснять термін та умови навчання, особливості професій, які є у закладі, обов’язкові документи для вступу тощо.

17 січня 2020 року, МОН оприлюднює графік таких заходів у 21 регіоні України. Планується, що решта областей також надсилатимуть свої графіки, після чого вони оперативно з’являтимуться на сайті.

Переглянути їх можна натиснувши на назву області чи міста:

Вінницька область

Кіровоградська область

Миколаївська область

Одеська область

Сумська область

Харківська область

Черкаська область 

Донецька область 

Дніпропетровська область 

Житомирська область 

Івано-Франківська область 

Київська область 

Луганська область 

Львівська область 

Полтавська область 

Рівненська область 

Хмельницька область 

Чернігівська область 

Тернопільська область 

Херсонська область 

м. Київ 

Прийти на День відкритих дверей у заклад можуть вступники, їхні батьки та всі, хто хоче підвищити кваліфікацію або змінити фах, опанувавши робітничу професію. Під час зустрічі фахівці профтехів ознайомлять гостей з матеріально-технічною базою, розкажуть про зміст навчання, наявність гуртожитків, познайомлять з майбутніми викладачами тощо.

“Графіки Днів відкритих дверей розпочинають серію матеріалів, які ми плануємо випустити в межах цьогорічної вступної кампанії. Вони мають показати вступникам переваги професійної освіти і, безумовно, зробити процес вступу зрозумілим. Загалом же я закликаю всіх охочих прийти на зустріч у найближчому закладі, який вас зацікавив. Переконаний, ті трансформації, які вже відбулися у деяких закладах профосвіти, вас приємно здивують”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський.

Надалі уся інформація щодо вступу буде розміщуватися на сайті МОН у розділі “Вступ 2020: Профосвіта”  і за тегом у соцмережах #Вступ2020Профосвіта.

За інформацією: Урядового порталу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень