A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Позачергова 33-я сесія Київської обласної ради

Дата: 21.01.2020 17:07
Кількість переглядів: 322

21 січня відбулася позачергова 33-я сесія Київської обласної ради під головуванням голови Київської обласної ради М.А. Стариченка. У засіданні взяла участь і Яготинський міський голова Н.М. Дзюба.

Після відкриття засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв, які загинули в зоні проведення Операції Об'єднаних Сил.

Розпочалася сесія з  розгляду  звернень та запитів депутатів обласної ради.

Надалі депутати ухвалили відмову в погодженні проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж Києва. А потім розпочали розгляд питань, пов’язаних із реорганізацією комунальних закладів  медичної галузі. Зокрема, депутати проголосували за створення комунальних некомерційних підприємств Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», «Київська обласна клінічна лікарня» та «Київський обласний онкологічний диспансер». Такі перетворення необхідно було провести в зв’язку з черговим етапом медичної реформи, що розпочинається цього року в державі.

Сесія обласної ради також внесла зміни до структури, чисельності та штатного розпису виконавчого апарату КОР. Зокрема, в управлінні  з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства буде введено додаткові штатні одиниці, відповідальні за взаємодію з комунальними медичними закладами Київщини.

Також депутати внесли зміни до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Київській області на  2017 - 2020 роки,  Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016 – 2020 роки та рішення КОР від 19 грудня 2019 року № 813-32-VII «Про обласний бюджет Київської області на 2020 рік».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень