Особистий прийом громадян

Дата: 22.01.2020 14:36

22 січня Яготинський міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян.

Під час спілкування з Наталією Миколаївною, мешканці Яготина піднімали проблемні питання щодо благоустрою міста. Зокрема, жителі багатоквартирного житлового будинку № 1 по вул. Каштанова Алея цікавились перекриттям даху, проведення ремонтних робіт у підвальному приміщенні тощо. Крім того, людей цікавили питання і надання матеріальної допомоги на лікування.

За підсумками прийому на кожне із порушених питань Н.М. Дзюба надавала вичерпні відповіді та роз’яснення. А також доручила відповідальним за напрямками заступникам оперативно опрацювати порушені громадянами питання та допомогти у їх вирішенні в межах чинного законодавства.

До першого заступника міського голови С.О. Очаренка громадяни звертались з питань житлово-комунального господарства.

Секретарь Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук консультувала громадян щодо надання характеристик та обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання.

Впродовж робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видають довідки та надають роз’яснення громадянам з різних питань.