На посаду голови Київської обласної асоціації футболу обраного нового очільника

Дата: 22.01.2020 17:55

Кандидатуру Андрія Засухи на посаду голови Київської обласної асоціації футболу підтримали делегати установчих зборів спілки під час XI конференції КОАФ 18 січня.

Він і його Перші заступники та заступники — Леонід Джужик, Олександр Нігруца, Елізбар Сарія, Олег Балагура, Микола Логвин, Геннадій Мільцарик, Григорій Піцик і Леонід П'ята - автоматично увійшли до складу Виконавчого комітету КОАФ.

Членами головного штабу Київщини футбольної стали також Іван Бойченко, Валерій Валерко, Ігор Гейло, Павло Гребіник, Євген Євсєєв, Василь Кардаш, Микола Король, Дмитро Косаревський, Василь Наливайко, Василь Олексюк, Дмитро Сабуров, Сергій Унгурян, Валерій Чалий, Сергій Челноков і Володимир Шома.

Член виконкому Євген Євсєєв очолив дирекцію Київської обласної асоціації футболу в статусі Виконавчого директора.

Яготинська міська рада вітає нового очільника обласної асоціації футболу Андрія Засуху із призначенням на посаду. Бажаємо новообраному голові асоціації плідної праці, підтримки колег та найвищих нагород.

Нагадаємо, що Київська обласна асоціація футболу бере активну участь у проведенні традиційного дитячого турніру з футболу, присвяченого пам’яті тренера – викладача Яготинської районної ДЮСШ Ю.Г. Крежевицького.