Позапланові перевірки

Дата: 23.01.2020 14:57

21 січня інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланові перевірки загальноосвітніх закладів таких як: Капустинський НВК та Червонівський НВК.

В навчальних закладах рятувальниками було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень шкіл, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки, які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.

З працівниками та учнями були проведені інструктажі на протипожежну тематику та навчальну евакуацію.