A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Участь міського голови у розширеній нараді з питань впровадження медичної реформи у Яготинському районі

Дата: 24.01.2020 14:47
Кількість переглядів: 344

На розширеній нараді з питань впровадження медичної реформи в Яготинському районі, що відбулася 24 січня 2020 року в Комунальному некомерційному підприємстві «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради під керівництвом головного лікаря В.С. Нескороженого обговорили питання стану впровадження медичної реформи у районі. 

На нараді були присутні: Яготинський міський голова Н.М.Дзюба,перший заступник міського голови С.О.Овчаренко, виконувач обов’язків голови Яготинської районної державної адміністрації Т.П.Сухенко, голова Яготинської районної ради П.В.Гайдай, медичні працівники, сільські голови, депутати районної ради та інші.

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила пакет законів, що розпочинають процес змін у медичній системі. І вже з початку 2018 року розпочався перехід від бюджетного утримання медичних закладів до закупівлі послуг. В ході наради обговорено питання  з приводу створення на базі КНП «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради опорної лікарні для надання допомоги населенню міста та району.

Зі станом справ на сьогодні, що стосуються впровадження медичної реформи в районі ознайомив присутніх головний лікар В.С.Нескорожений та повідомив, що створення опорної лікарні на базі Яготинської центральної районної лікарні неодноразово повідомлялося у місцевих засобах масової інформації, форумах, соцмережах, нарадах медичної спільноти та на нарадах Лівобережного госпітального округу. Яготинський район  був віднесений до Лівобережного госпітального округу з центром в м.Бровари, де буде розташована лікарня багатопрофільного інтенсивного лікування першого рівня (далі ЛІЛ). В 2017 році Госпітальною радою Лівобережного госпітального округу за поданням Департаменту охорони здоров’я КОДА Яготинська центральна районна лікарня була визначена лікарнею інтенсивного лікування (ЛІЛ) першого рівня. Наша лікарня на сьогодні є чи не найкращим медичним закладом на Лівобережжі Київщини. Вона є клінічною та навчальною базою КВНЗ КОР «Чорнобильський медичний коледж», єдиного на Лівобережжі Київщини навчального закладу, який готує фельдшерів і медичних сестер. Також стабільно працюють діагностичні служби: клінічна лабораторія, рентгенологічна, ультразвукова, ендоскопічна і функціональна діагностика. На території лікарні розміщена підстанція екстреної медичної допомоги - 2 бригади та пункт невідкладної медицини.

Сьогодні, однією із найбільших проблем є збереження бази Яготинської центральної районної лікарні та створення опорної лікарні. Міський голова Н.М.Дзюба запропонувала присутнім звернутися спільно депутатам міської, районної та сільських рад разом з керівництвом міста та району до голів Київської ОДА та КОР, Народного депутата України С.В.Буніна, Департаменту охорони здоров’я КОДА, Міністерства охорони здоров’я України з питанням про збереження КНП «Яготинська центральна районна лікарня» як бази і як лікарні інтенсивного лікування (ЛІЛ). А також прийняти відповідне рішення з приводу даного питання, сьогодні  на сесії Яготинської районної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень