A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

З робочим візитом до Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації

Дата: 28.01.2020 18:02
Кількість переглядів: 597

27 січня відбулася робоча зустріч у Київській обласній раді за участю Яготинського міського голови Н.М.Дзюби, начальника відділу юридичного забезпечення та земельних відносин О.М.Кудрявського та  голови обласної ради М.А.Стариченка.

Спільно обговорили питання включення проектів Яготинської міської ради до Обласної Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016-2020 роки - освітлення ділянки від в’їзного знаку «Яготин» до магазину «Хуторок» по вул. Київська, а також передбачення коштів  в Обласному бюджеті на фінансування КП Яготинської міської ради «Комунальник» на закупівлю виконання робіт: капітальний ремонт пішохідної зони «Алея Слави» по вул. Незалежності; капітальний ремонт центральної площі по вул. Незалежності (зі сторони магазину «Універмаг»; капітальний ремонт центральної площі по вул. Незалежності (зі сторони магазину «Фонтан») в  м. Яготині.

Крім цього, було обговорено питання збереження КНП «Яготинська центральна районна лікарня», як опорної лікарні та лікарні інтенсивного лікування (ЛІЛ).

Також, цього дня відбулася робоча зустріч міського голови Н.М.Дзюби з заступником голови Київської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань О.М.Торкуновим, де також було обговорено питання збереження КНП «Яготинська центральна районна лікарня», як опорної лікарні та лікарні інтенсивного лікування (ЛІЛ).

Створення такої лікарні в Яготинському районі дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень