Об’їзд м. Яготина

Дата: 03.02.2020 17:20

Фото без описуНа минулому тижні працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради було проведено об’їзд м. Яготина, з метою обстеження стану благоустрою прибудинкових територій  багатоквартирних житлових будинків міста Яготин.

Результати об’їзду показали, що основними проблемами є:

• пошкодження секцій бетонних огорож прибудинкових територій,
  • незадовільний стан лавочок та урн,
  • неприбрані земельні ділянки, які мешканці будинків використовують для вирощування овочевих культур та квітів.

Комунальним підприємством Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» в місячний термін виявлені недоліки  буде усунено.

Шановні мешканці багатоквартирних будинків, прибудинкова територія – це територія, якою користується кожен із вас, тож їх благоустрій залежить не тільки від двірників, а й від кожного з вас та вашого ставлення до спільного майна.