Робоча нарада з фізичними особами-підприємцями, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування

Дата: 04.02.2020 17:07

Фото без опису04 лютого відбулася робоча нарада з фізичними особами-підприємцями, які здійснюють пасажирські перевезення громадським транспортом загального користування по м. Яготину.

На нараді були присутні міський голова Наталія Дзюба та перший заступник міського голови Сергій Овчаренко, який є профільним заступником даного напрямку та працівники відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради.

Під час засідання було всебічно обговорено відповідність графіків руху автобусних маршрутів загального користування по м. Яготину та розкладів руху на зупинках та дотримання їх автоперевізниками.