Особистий прийом громадян

Дата: 19.02.2020 12:23

19 лютого черговий особистий прийом громадян провела міський голова Наталія Дзюба. Також у роботі прийому взяли участь секретар міської ради Т.Рубанчук, перший заступник міського голови С.Овчаренко, заступник міського голови О.Федина та керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.Галицький.

Заявники звертались із питаннями проведення освітлення по провул. Комарова, надання матеріальної допомоги на лікування, благоустрою міста та прибудинкових територій, проведення ремонту дорожнього покриття вулици Олександра Олеся, Набережна, проведення перекриття багатоквартирного житлового будинку № 27 по провул. Говорова, щодо земельних відносин тощо.

Громадяни, які сьогодні побували на прийомі у керівництва міської ради отримали вичерпні відповіді на особисті звернення.