A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Проведено профорієнтаційну роботу з учнями випускних груп  Яготинського ПТУ

Дата: 19.02.2020 15:57
Кількість переглядів: 121

12 лютого 2020 року працівники Яготинського районного сектору провели профорієнтаційну роботу з учнями випускних груп  Яготинського ПТУ  щодо відбору учнів як кандидатів до вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС України.

З метою заохочення учнів до професії рятувальника, працівники Служби порятунку розповіли про Державну службу України з надзвичайних ситуацій та порядок вступу і проходження навчання у навчальних закладах, що готують фахівців ДСНС. Усім присутнім було продемонстровано  відеоматеріал про Національний університет цивільного захисту України,  Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з особливостями навчання  за різними напрямками підготовки, специфікою навчання за державним замовленням та за контрактом, а також з матеріально-технічної базою навчальних закладів.

Працівники Служби порятунку закликали усіх охочих присвятити своє життя рятувальній справі, щоб приходити на допомогу першими у будь-яких екстремальних ситуаціях, вміти викликати у людських серцях почуття захищеності від надзвичайних ситуацій та стабільності у завтрашньому дні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень