Участь у засіданні колегії Яготинської районної державної адміністрації

Дата: 20.02.2020 17:53

20 лютого в приміщенні Яготинської районної державної адміністрації  відбулося засідання колегії під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Кудрявського.

Участь у роботі колегії взяли міський голова Наталія Дзюба, представники  органів виконавчої влади, члени колегії.

На порядку денному було розглянуто ряд питань:

1. Про затвердження звіту  виконання районного бюджету за 2019 рік .

2.  Про роботу із багатодітними родинами, оформлення звання «Мати-героїня», що присвоюється відповідно до Указу президента України.

3. Про виконання  «Програми розвитку системи культури Яготинського району на 2016-2020 роки» за 2019 рік.

4. Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за 2019 рік.

5. Про роботу виконавчих комітетів Годунівської та Лемешівської сільських рад щодо виконання ними делегованих повноважень.

За результатами засідання колегії головою Яготинської районної державної адміністрації були надані відповідні доручення.