Звіт СКП "Ритуал" про роботу за 2019 рік

Дата: 21.02.2020 17:14

Фото без описуСпеціалізоване комунальне підприємство Яготинської міської ради «Ритуал» було створене згідно рішення засновника - Яготинської міської ради шляхом виділу з Яготинської житлово-експлуатаційної контори 26.05.2016.

З 13.09.2018 очолює керівник – начальник підприємства Микола Басанець.

Рішенням сесії  Яготинської міської ради сьомого скликання від 17 вересня 2019 року №2104-54-VII «Про безоплатне прийняття нерухомого комунального майна з спільної власності і територіальних громад сіл та міста Яготинського району в особі Комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» в комунальну власність територіальної громади міста Яготин в особі Яготинської міської ради» визначили балансоутримувачем нерухомого комунального майна, (будинок цегляний та  гараж цегляний ) СКП «Ритуал» .

Місцезнаходження  Підприємства:  07700, Київська область, м. Яготин, вулиця Незалежності, 69 А.

Основними напрямками  діяльності Підприємства на даний час є:

- забезпечення благоустрою та функціонування місць поховання, відповідно чинного законодавства України про поховання та  похоронну справу;

- здійснення організації поховання померлих надання ритуальних послуг, передбачених необхідними мінімальним переліком окремих  видів ритуальних послуг;

- здійснення торгівельних операцій по реалізації власних та придбаних атрибутів і супутніх товарів:

-  надання ритуальних транспортних послуг.

СКП «Ритуал» проводить роботи за двома основними напрямками діяльності:

- надання ритуальних послуг населенню ;

- роботи з прибирання і благоустрою кладовищ.

Кількісні показники з цих напрямів роботи приведені в таблиці.

№.п.п

Види робіт

Місце проведення робіт

Проведення поховань

Кладовища міста Яготина та району

Прибирання прилеглої до кладовищ території

21 кладовище

Кладовища міста Яготина

Видалення дерев та чагарників на території кладовищ

8 кладовищ

№ 1,2 вул. Пирятинська

№ 3 вул. Київська

№5 вул. Шевченка - Тесленка

№ 6 вул. Шевченка-Заводська

№ 7 вул. Толстого (р-н Гарячиївщина)

№ 10 вул. Патона Євгена (Колгоспна)

№13 вул. Переяславська (ПТФ)

Виготовлення трун

170 шт.

СКП «Ритуал»

Виготовлення вінків

764 шт.

СКП «Ритуал»

Виїзд спецтранспорту

177 виїздів

Основним завданням підприємства є благоустрій території кладовищ, що знаходяться в адміністративних межах м. Яготина. За 12 місяців поточного року працівниками СКП «Ритуал» Яготинської міської ради постійно проводилася робота по прибиранню кладовищ та прилеглої до них території. Здебільшого ця робота полягала у  розчищенні території кладовищ від чагарників, аварійних дерев, що загрожували намогильним спорудам та подальшого вивільнення місць для поховань.

В літній період постійно проводилися роботи по обкошуванню територій кладовищ. Систематично проводиться робота по  вивезенню сміття від кладовищ міста.

Постійно проводиться робота зі зверненнями громадян. З початку року до СКП «Ритуал» надійшло 22 звернення від громадян, характер яких здебільшого складав спилювання аварійних дерев (кущів, сухостоїв тощо), що загрожували місцям поховань.

Основна кількість звернень надійшла по таких кладовищах:

вул. Пирятинська № 1,2 - 4 шт.;

вул. Київська № 3 – 5;

вул. Шевченка - Тесленка № 5 – 6 шт.;

вул. Шевченка-Заводська № 6 – 2 шт.;

вул. Толстого (район "Гарачиївщина") № 7 – 1 шт.;

вул. Патона Євгена № 10 -  2 шт.;

вул. Переяславська ("ПТФ") – 2 шт..

Всі звернення були виконані в повному обсязі, громадяни – проінформовані про виконання.

В 2019 році була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота – виготовлені та встановлені  інформаційні банери з переліком всіх видів послуг, які надаються нашим підприємством.