Про затвердження Детального плану території індивідуальної житлової забудови садибного типу житлового масиву "Східна ІІ"

Дата: 21.02.2020 18:13

Під час засідання чергової 59-ї сесії Яготинської міської ради депутатами було прийнято рішення від 20.02.2020 №2534-59-VІІ «Про затвердження Детального плану території індивідуальної житлової забудови садибного типу житлового масиву «Східна ІІ» площею 17,0 га в м. Яготин в  межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради».

Відповідно до рішення було затверджено розроблений ТОВ «ГеоФекторі» головним архітектором Ножком Євгенієм Олексійовичем (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих виконавців робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єкта архітектури від 26.05.2017 серія АА № 003770) Детальний план території індивідуальної садибної забудови, житлового масиву «Східна ІІ» площею 17,0 га в м. Яготин, в межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Детальний план1

Детальний план2