Щотижнева оперативна нарада

Дата: 10.03.2020 10:56

Фото без описуПід керівництвом виконувача обов’язків міського голови Сергія Овчаренка, 10 березня відбулася щотижнева апаратна нарада за участю секретаря міської ради, заступника міського голови, керуючого справами виконавчим комітетом, начальників відділів апарату міської ради, керівників комунальних підприємств, на якій підсумували роботу за попередній тиждень та окреслили на наступний.

На початку наради були підведені підсумки минулого тижня. Після цього присутні перейшли до обговорення нагальних питань та заходів, які повинні відбутись найближчим часом.

Під час наради були заслухані звіти керівників комунальних підприємств за минулий тиждень і обговорено ряд поточних питань щодо діяльності комунальних підприємств міської ради.

Додатково розглянули деякі питання організації проведення у місті святкових заходів «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення», які відбудуться  13.03.2020 в Яготинському районному будинку культури.

По завершенню апаратної наради виконувачем обов’язків міського голови було надано ряд доручень начальникам відділів апарату міської ради та керівникам комунальних підприємств.