Шевченкознавчі компетентності обдарованої учнівської молоді Яготинщини

Дата: 10.03.2020 17:56

Фото без опису10 березня заступник міського голови Олена Федина взяла участь у районному печворк-форумі "Шевченкознавчі компетентності обдарованої учнівської молоді Яготинщини", який відбувся в Яготинській районній державній адміністрації.

Сьогодні у залі адміністрації була створена, по-особливому, святкова та затишна атмосфера, адже у ці березневі дні ми вшановуємо пам’ять видатного сина України - Тараса Григоровича Шевченка.

Сьогоднішній районний печворк-форум – це своєрідний творчий звіт учнівської молоді  пам'яті Великого Кобзаря. Це також і звіт нашої обдарованої молоді, переможців та призерів Х Міжнародного Мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка і ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої».

Ми вітаємо:

- переможця шкільного, районного, обласного та учасника загальнодержавного етапів цього Конкурсу – Митько Вікторію, ученицю 9 класу Яготинського НВК №2 та її вчителя української мови та літератури – Бранець Оксану Іполитівну, вчителя-методиста, голову районного методичного об'єднання вчителів української мови;

- переможця за зайняте перше місце на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України та державотворення» Степанченко Ілону, вихованку Яготинського БДЮТ та її керівника – Степанченко Мирославу Тимофіївну, вчителя-методиста історії та правознавства, керівника гуртка БДЮТ;

- переможця за зайняте друге місце на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України та державотворення» Зелюк Вікторію, ученицю 11 класу Яготинського НВК №2. Працювала над підготовкою учениці до конкурсу вчитель-методист Яготинського НВК №2, голова РМО вчителів історії та правознавства Білаш Лідія Миколаївна;

- учня 5 класу Ничипорівського НВК Лещенка Назара, який зайняв третє місце на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України та державотворення». Привела до успіху старший вчитель Білокур Віта Миколаївна;

- ученицю 11 класу Богданівського НВК  Лесковець Наталію, яка зайняла друге місце на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література» та її вчителя української мови та літератури з вищою кваліфікаційною категорією  Шеремет Ольгу Петрівну;

- учня 11класу Фарбованського НВК Кучерявого Олександра, що зайняв друге місце на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література». До результативної участі Олександра привів Заслужений Учитель України Фарбованського НВК Пінчук Василь Леонтійович.

- ученицю 8 класу Супоївського НВК Виливок Євгенію, що посіла третє місце на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література» та її наставника – молодого вчителя української мови та літератури Тищенко Вікторію Віталіївну, випускницю Яготинського НВК №3.

Обдаровані діти – дар від Бога для цілого народу, а інколи і всього людства. Присутнім нашим учням пощастило, бо їх обдарування вчасно розкрили. Адже піднятися на вершину слави нашим переможцям допомогли як особисті якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих педагогів.

Наостанок, наша обдарована молодь презентували світ своїх захоплень, розповіла про враження від участі у шевченкознавчих конкурсах та продекламувала безсмертні рядочки Шевченкової поезії