До уваги громадян!

Дата: 17.03.2020 14:34

Яготинська міська рада повідомляє, що згідно з дорученням Президента України та рішенням Державної  комісії з питань ТЕБ і НС, для запобігання поширення коронавірусної інфекці, Урядом прийнято рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України.

З 18 березня 2020 року міський маршрутний автотранспорт загального користування м. Яготина буде здійснювати рух автобусів по території міста з 06год.30хв. до 19год.00хв.

У зв’язку з тим, що перевезення більше 10 пасажирів одночасно на міських маршрутах загального користування ЗАБОРОНЕНО, на час карантину, в періоди з 06год.30хв. до 09год.00 хв. та з 16год.00хв. до 19год.00хв. маршрутні автобуси будуть здійснювати рух по території міста з більшою інтенсивністю та внаслідок цього, зі зміненим графіком руху.

Натомість, з 09год.00хв. до 16год.00хв. рух міського автотранспорту буде здійснюватись без змін, згідно з затвердженим графіком руху.

Яготинська міська рада просить вибачення за тимчасові незручності та дякує за порозуміння.