Про запобігання поширенню на території міста Яготин коронавірусу COVID-19

Дата: 17.03.2020 14:44

Фото без описуЗ метою попередження поширення коронавірусу COVID-19, виконувачем обов'язків міського голови С.Овчаренком було видано розпорядження 16.03.2020 № 12 "Про запобігання поширенню на території міста Яготин коронавірусу COVID-19", пунктами якого передбачено:

1. Скасувати до особливого розпорядження проведення особистого прийому громадян працівниками апарату міської ради.

2. Зупинити видачу проїзних документів пенсіонерам на проїзд в громадському транспорті міста.

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради організувати закупку засобів індивідуального захисту для працівників міської ради.

4. Керівникам комунальних підприємств Яготинської міської ради забезпечити:

1) працівників засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами;

2) постійне виконання робіт по дотриманню санітарно-гігієнічних норм в усіх приміщеннях;

3) обмежений прийом громадян в приміщеннях підприємств.

5. Начальнику КП «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» забезпечити знезараження питної води на всіх водозаборах та постійне знезараження стічних вод на очисних спорудах.

6. Директору стадіону «Колос» Яготинської міської ради заборонити проведення будь-яких спортивних, культурно-масових та інших заходів з великим скупченням людей.

7. Відділу організаційного забезпечення діяльності апарату міської ради постійно на сайті міської ради розміщувати інформацію щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.