Центральній районній лікарні та Яготинському центру первинної медико-санітарної допомоги виділено 1 600 000 грн

Дата: 19.03.2020 16:53

Фото без опису19 березня у залі засідань міської ради відбулось засідання позачергової шістдесятої сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н. Дзюби.

Зважаючи на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації, з метою забезпечення готовності Яготинської центральної районної лікарні та Яготинського центру первинної медичко-санітарної допомоги, а також для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку захворювання на коронавірус COVID-19, підтримання необхідного запасу засобів медичного призначення, засобів захисту органів дихання, зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я депутати Яготинської міської ради VII скликання прийняли одноголосно рішення про надання субвенції районному бюджету для ліквідації надзвичайної ситуації, що спричинена вірусом  COVID-19 - 1 600 000 грн. за рахунок тимчасового зменшення видатків на співфінансування капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Грушевського, Відродження, Козацька, Шмідта, Чернишевського та за рахунок зменшення видатків по Програмі проведення святкових заходів.