A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 20.03.2020 15:50
Кількість переглядів: 280

20 березня відбулось засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н. Дзюби.

На початку засідання члени виконавчого комітету затвердили конкурсну документацію  для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території м. Яготина, яка розроблена на виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про житлово-комунальні послуги», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» від 13.06.2016 року № 150.

З метою забезпечення контролю за відведенням в рубку сухостійних та аварійно-небезпечних дерев в м. Яготині та у зв’язку із кадровими змінами було затверджено склад комісії з обстеження зелених насаджень та паркових зон в місті Яготині в новій редакції.

Надалі, члени виконавчого комітету з метою створення ефективнішого використання зелених насаджень у м. Яготині та запобігання безконтрольному їх видаленню затвердили розрахунок відновної вартості дерев та кущів, що підлягають видаленню в м. Яготині та показники для розрахунку відновної вартості зелених насаджень.

Зокрема вартість створення зелених насаджень (вартість посадки та догляду протягом періоду приживлення), грн. без урахування ПДВ становить: дерев – 1844,00 грн., кущів: 811,00 грн.

Також було затверджено проєктну документацію на проведення капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Чернишевського м. Яготині Київської області.

Традиційно під час засідання були прийняті рішення щодо  присвоєння поштових адрес, підключення до міських водопровідних мереж та також надання матеріальної допомоги громадянам міста Яготина.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень