КП «Комунальник» з турботою про жителів нашого міста

Дата: 20.03.2020 15:52

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.03.2020 № 14 «Про карантинні заходи на території міста Яготина» керівником комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» А.Стріхою забезпечено проведення дезінфікуючої обробки лавок та зупинок в місцях загального користування.

Зокрема, 20 березня з 06:00 до 08:00 години ранку працівниками комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» проводились роботи з  дезінфекції місць громадського транспорту (зупинок) та місць масового відпочинку громадян (лавок)  дезінфікуючим засобом «ХЛОРАНТИН» АКТИВ.

Дані заходи будуть проводитись систематично на період встановленого карантину.

Головне сьогодні для кожного з нас – посилення заходів безпеки по непоширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.