ПАМ’ЯТКА під час карантину в місті Яготині

Дата: 22.03.2020 13:30

Фото без описуПід час карантину в місті Яготині  продовжують працювати продуктові магазини (супермаркети), аптеки, АЗС, заклади банківської та страхової діяльності

Перебування в цих закладах потребує особливої обережності, як відвідувачів, так і працівників та керівників цих закладів,  дотримуючись обмежень під час карантину.

Поради відвідувачам:

• Перед тим, як йти до закладу, який працює в умовах карантину, підготуйте список товарів, які  необхідно придбати. Це суттєво зменшить час вашого перебування у приміщенні, а отже і навантаження на заклад буде меншим;
  • Перед тим, як заходити до закладу, рекомендуємо усім відвідачам одягнути  маски, якщо є така можливість;
  • Перед входом до закладу продезінфікуйте руки антисептиком;
  • Не заходьте до приміщення, в якому перебуває більше максимально дозволеної кількості осіб. Інформація про кількість дозволених осіб має бути розміщена на вході закладу. Якщо кількість осіб у торговому залі перевищено, зачекайте біля входу. При цьому зберігайте відстань 2-3 метри між людьми у черзі.

Поради керівникам закладів:

• Пам’ятайте, безпечна відстань між покупцями має становити 2-3 метри. Розрахуйте максимально допустиму кількість осіб, які можуть перебувати у ващому закладі одночасно.
  • Призначайте відповідальних працівників, які будуть здійснювати контроль за кількістю відвідувачів, що одночасно можуть перебувати у приміщенні.
  • Регулярно провітрюйте та дезінфікуйте приміщення!
  • Забезпечити можливість миття рук з милом  в туалетах та обробки їх дезінфікуючими засобами, по можливості   захист  рук рукавичками.
  • Всі працівники вашого закладу мають  бути у  масках,  та дотримуватись правил особистої гігієни.
  • Розмісти інформацію про кількість дозволених осіб, які мають перебувати у приміщенні при вході.

Забезпечити дотримання дистанції працівниками які мають найбільший контакт із відвідувачами, на відстань як мінімум 1.5 метри або становити захисні екрани для захисту працівників.