Увага, важлива інформація

Дата: 16.03.2020 17:23

Фото без описуВідповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», зважаючи  на актуальність загрози погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та з метою попередження поширення коронавірусу COVID-19  на території Яготинського району, а також з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя працівників управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації просимо протягом вказаного періоду (з 12 березня до 3 квітня 2020 року) без термінової потреби не відвідувати установи та організації міста.

Прийом громадян в управлінні соціального захисту населення за адресою: м.Яготин, вул. Пирятинська,1 буде здійснюватися в телефонному режимі: тел.5-61-27

Всі питання, пов’язані зі зверненнями громадян, документообігу та інших соціальних питань в сільській місцевості – вирішувати через уповноважених осіб, які задіяні в сільських радах на відповідній довіреній території.

Дякуємо за розуміння.

За інформацією управління соціального захисту населення Яготинської районної державної адміністрації