A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Шановні яготинці!

Дата: 18.03.2020 15:47
Кількість переглядів: 288

У зв’язку з дією постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року № 215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»» та Зверненням Президента України щодо протидії коронавірусу від 16.03.2020 року, з метою мінімізації ризиків поширення вірусу, шляхом уникнення зібрання великої кількості людей в одному місці та запобігання захворювання, викликане поширенням коронавірусу COVID-19 на території м. Яготина, Яготинською міською радою були проведені превентивні заходи, а саме: 17 березня 2020 року на сайті міської ради,  зупинках громадського транспорту та в маршрутних транспортних засобах було розміщено інформацію про рух міських автобусів.

Міська рада щоденно буде проводить моніторинг ситуації на маршрутах загального користування  м. Яготин та проводити контроль дотримання  перевізниками правил щодо карантину.

18 березня працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради було проведено моніторинг міських автобусних маршрутів загального користування, під час якого порушень не було виявлено.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень