Київська область, Яготинський район

Пожежно-профілактичне відпрацювання

Дата: 17.03.2020 11:30

17 березня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Райківщина з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС перевірили домоволодіння на дотримання правил пожежної безпеки та надали рекомендації щодо усунення наявних недоліків.

Також, під час проведення заходу з громадянами були проведені інструктажі щодо безпеки у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці заходу рятувальники вручили мешканцям села тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.