Дякуємо за небайдужість душі!

Дата: 25.03.2020 15:31

Небайдужі підприємці міста та фермери району зробили свій внесок для посилення заходів безпеки на період встановленого карантину та надали для  КП Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» пульвілізатори та захисні костюми ОЗК для проведення дезінфікуючої обробки у місцях громадського користування.

Під час епідемічної ситуації головне не дозволити поширенню респіраторної хвороби COVID-19 на території нашого міста.

Допомога підприємців: Павла Павловича Матвієнка, Володимира Володимировича Кошіля, Сергія Володимировича Яценка, Сергія Васильовича Кардаша, Андрія Миколайовича Приходька, Валерія Івановича Бабака, Володимира Володимировича Лугину, Михайла Миколайовича Хобту, Віталія Францовича Сапронайтіса та фермерів: Віктора Миколайовича Бойка, Ірини Володимирівни Лісової, Сергія Костянтиновича Козинця і голови Яготинського РаЙСТ Олександра Леонідовича Полежаки є безсумнівно відчутною для жителів міста та працівників КП «Яготинський ЖЕК».

Дана ініціатива свідчить про відповідальність з метою недопущення захворювань у місті.