З турботою про жителів міста

Дата: 30.03.2020 13:32

Фото без опису27 березня працівники КП Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» застосували пульвілізатори, захисні костюми медичного та хімічного захисту для проведення дезінфікуючої обробки багатоквартирних будинків, а саме вхідних груп дверей та лавок.

За дорученням міського голови дані заходи будуть проводитись систематично на період встановленого карантину для запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

«Під час карантину ми всі повинні діяти злагоджено, однією командою та приділяти увагу кожному, заради безпеки наших мешканців, тому дезінфекція буде проводитись у всіх будинках нашого міста», - відзначає начальник КП Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК» Олександр Білаш.