A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Визначено перелік лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19

Дата: 30.03.2020 13:39
Кількість переглядів: 1281

В Україні 240 закладів були визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Це - лікарні першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Список цих лікарень буде збільшуватись у разі необхідності. Побачити інформацію про лікарні та рівень їхньої оснащеності можна на новому дешборді НСЗУ

Відповідні заклади охорони здоров’я відібрані і схвалені очільниками областей, регіональними департаментами охорони здоров’я, рекомендовані НСЗУ спільно з МОЗ. Вимоги щодо формування мережі цих закладів затверджено розпорядженням Віктора Ляшко, Головного державного санітарного лікаря України №7 від 27.03.2020 року.

Вибір цих лікарень є спільною позицією голів обласних державних адміністрацій, МОЗ та НСЗУ. Пріоритетним критерієм вибору визначено безпеку пацієнтів. Щоб госпіталізовані з COVID-19 пацієнти отримували всі необхідні медичні послуги без необхідності переведення до іншої лікарні при погіршенні стану. А ті пацієнти, які потрапили до лікарні з приводу інших захворювань, не перетинались з інфікованими коронавірусом пацієнтами та безпечно проходили лікування.

Відповідно до даних, які отримала НСЗУ від вищезгаданих закладів, всі вони мають необхідне обладнання, щоб надавати допомогу хворим на коронавірус. А саме: в 240 закладах передбачено 4,1 тисяча місць для ізоляції хворих, 67 тис. ліжок-місць. Кількість апаратів ШВЛ складає понад 1800 одиниць. В лікарнях працює 5855 лікарів - інфекціоністів, анестезіологів, терапевтів та педіатрів.    

Наголошуємо, що перелік лікарень сформований для госпіталізації пацієнтів, стан яких погіршується. Пацієнти, які відчувають симптоми COVID-19, не можуть звертатися самостійно до цих закладів охорони здоров’я. Це може загрожувати їхньому здоров’ю. При виявленні симптомів COVID-19 пацієнтам потрібно зателефонувати своєму сімейному лікарю. А при наявності важких симптомів - температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання - дзвонити до 103. 

Код ЄДРПОУ

Назва закладу

Область

1994385

КНП Васильківської районної ради “Васильківська центральна районна лікарня”

Київська

1994422

КНП "Яготинська центральна районна лікарня" Яготинської районної ради

Київська

1994451

КНП Київської обласної ради "Київська обласна дитяча лікарня"

Київська

1994497

КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" Броварської районної та Броварської міської ради

Київська

1994592

КНП Білоцерківської міської ради “Білоцерківська міська лікарня №3”

Київська

1994617

КНП Білоцерківської міської ради “Білоцерківський пологовий будинок”

Київська

1994669

КНП "Центральна районна лікарня Києво-Святошинської районної ради"

Київська

24880520

КНП Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №1"

Київська

34019061

КНП Київської обласної ради "Київська обласна дитяча лікарня №2"

Київська

Наголошуємо, що 240 спеціалізованих закладів, які здатні прийняти пацієнтів з COVID-19 - це лікарні першої хвилі. У випадку збільшення кількості інфікованих відповідно збільшуватиметься кількість лікарень. Інформація оновлюватиметься при залученні нових закладів охорони здоров’я або додатковій верифікації даних. 

За інформацією Урядового порталу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень