Повідомлення про відтермінування проведення громадських слухань

Дата: 30.03.2020 09:22

По найменуванню вулиці та провулків індивідуальної житлової забудови садибного типу житлового масиву «Східна ІІ» в м. Яготині в  межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  від 25.03.2020 № 239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» Яготинська міська рада інформує про відтермінування громадського обговорення по найменуванню вулиці та провулків індивідуальної житлової забудови садибного типу житлового масиву «Східна ІІ» в м. Яготині в  межах населеного пункту в адміністративних межах Яготинської міської ради, які мають відбутися - 21 квітня 2020 року.

Перший заступник

міського голови                                          Сергій ОВЧАРЕНКО