КП "Комунальник" інформує

Дата: 01.04.2020 18:11

Фото без описуВраховуючи сприятливі погодні умови, працівники комунального підприємства Яготинської міської ради "Комунальник" розпочали роботи по фарбуванню дитячих майданчиків в місті Яготині. Погодьтеся, що оновлені ігрові площадки, забарвлені у весняні кольори, піднімають настрій, як дорослим так і малечі. Окрім того, шар фарби виконує захисні функції та продовжує термін служби конструкції.

"Жителі мікрорайону Левада висловлюють щиру подяку та вдячність працівникам комунального підприємства "Комунальник", а саме: Олегу Овчарику та Володимиру Трав'янку за віддане ставлення до своїх посадових обов'язків! Не зважаючи на надзвичайну ситуацію в країні та під час карантину, дотримуючись всіх необхідних заходів та вимог щодо нерозповсюдження коронавірусної інфекції, проводять роботи з благоустрою дитячих майданчиків нашого міста!", - зауважує жителька міста Юлія Дробот.