Шановні яготинці!

Дата: 01.04.2020 18:17

На виконання протоколу № 8 позачергового засідання комісії Яготинської районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 22 березня 2020, працівниками Яготинської міської ради проводиться щоденний моніторинг перевезень на спеціально визначених маршрутах, які перевозять виключно тих осіб, які мають відповідні спеціальні книжки, засоби індивідуального захисту та працюють на підприємствах, установах і організаціях, що забезпечують життєдіяльність міста.

01 квітня було проведено чергову перевірку, в результаті якої встановлено, що спеціальні рейси автобусних маршрутів здійснюють рух відповідно до затверджених графіків, автотранспорт перевозить дозволену кількість пасажирів, які мають при собі спеціальні перепустки та засоби індивідуального захисту.