A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Людина починається з добра і добром освячується

Дата: 02.04.2020 11:34
Кількість переглядів: 204

a5502e18020f58a482823d23d9459119Людина починається з добра і добром освячується. Честь. Милосердя. Доброта. В усі віки людство сповідувало саме ці принципи.

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово що такі люди все таки є.

Небайдужі керівники та підприємці нашого міста продовжують вносити свої непосильні внески на посилення заходів безпеки для боротьби з коронавірусною хворобою «COVID-19».

Яготинська міська рада, в особі міського голови Наталії Миколаївни Дзюби, висловлює найщирішу вдячність голові правління ТОВ «Яготинський маслозавод» - Олександру Олександровичу Сіренку, директору ТОВ «Баришівська зернова компанія» - Віктору Петровичу Безсмертному, начальнику дільниці Яготин ТОВ «Кононівський елеватор» - Володимиру Анатолійовичу Ніцаку за розуміння та матеріальну підтримку.

Завдяки їхній підтримці для Яготинського пункту постійного базування Переяславської станції екстреної медичної допомоги КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» буде придбано засоби індивідуального захисту (комбінезони,  захисні окуляри, респіратори, опромінювачі бактерицидні переносні) та медичне обладнання, яке вкрай необхідне в роботі екстреної медичної допомоги для швидкого реагування в наданні допомоги жителям нашого міста.

"Я дякую, фізичним особам-підприємцям: Олегу Івановичу Чорнобилю за надану допомогу та Вікторії Григорівні Міхно, яка безпосередньо турбується у своїй ветаптеці про мешканців міста, надаючи їм засоби індивідуального захисту: маски та антисептичні засоби - безкоштовно. Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальне цінності, а даруєте надію на краще життя, стабільність в нашому місті", - зазначила Наталія Миколаївна.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців  міста. Поки  такі люди живуть і працюють, то буде жити  і наша нація українців.

"Хочу ще  раз щиро подякувати за вашу підтримку та ваші щирі  і чуйні серця. За те, що ви не стоїте осторонь проблем нашого міста та їх мешканців. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаю  вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог вам пошле міцного здоров’я, радості та щастя!", - додала очільниця міста Н.Дзюба.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень