Весняне оновлення міста

Дата: 02.04.2020 15:17

2 квітня працівники комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» продовжують роботи по благоустрою міста.

- в мікрорайоні міста «ПТФ», по вул. Робітнича;

- на дамбі по вул. Шкільна площа.

Також працівники проводять роботи по фарбуванню об’єктів благоустрою, а по вул. Незалежності - виконують роботи по побілці, не лише бордюрів, а й дерев.

Для дерев - це захист. Причому, захист триступеневий.

Перш за все, це захист від опіків сонячними променями. Голі гілки особливо сприйнятливі до сонця, їм потрібно допомогти.

Далі - це захист від хвороб і шкідників. Побілка містить вапно і фунгіциди. Проникаючи в кору, ці речовини вбивають хвороботворні мікроорганізми та шкідників.

Нарешті, це захист від перепадів температур в зимово-весняний період. «Шуба» з побілки служить бар'єром: дерево не перегрівається вдень ??і не переохолоджується вночі.