КП "Яготинська ЖЕК" інформує

Дата: 03.04.2020 12:49

Фото без описуНа виконання заходів безпеки,  щодо запобігання поширенню гострої распіраторної хвороби короновірусної інфекції COVID-19, які проводяться в межах повноважень підприємства, на час дії надзвичайної ситуації на всій території України до 24 квітня 2020 року, працівниками комунального підприємства Яготинської міської ради "Яготинська житлово-експлуатаційна контора" проводяться додаткові міри по дезінфекції місць максимального можливого контакту людей в багатоквартирних будинках.

П'ятеро працівників проводять обробку готовим дезінфікуючим розчином із вмістом активного хлору 0,08-0,1% "Хлорантин актив" (в якому діюча речовина натрієва сіль дихлорізаціанурової кислоти - 80-98%.). Згідно рекомендацій Головного управнілля Держспоживслужби, методичним рекомендаціям органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання та громадянам по проведенню заходів з дезінфекції для запобігання захворювання на COVID-19 - дезінфекція проводиться аерозольним методом.

Працівники, відповідно до графіка понеділок-середа-пятниця, проводять дезінфекцію лавок біля підїздів, дверей вхідних груп підїздів, дверей тамбура, перила першого поверху, та поштових скриньок.

Звертаємо увагу співвласників багатоквартирних будинків, що для більшої ефективності дезінфекції місць загального користування багатоквартирних будинків, згідно рекомендацій та роз'ясненнь Міністерства регіонального розвитку територій та громад, співвласникам варто проводити прибирання коридорів та поверхів, дезінфекцію ручок вхідних дверей квартир, килимків, перил  по поверхам з частотою 2-3 години. Варто використовувати готові розчини із вмістом активного хлору не менше 0,06%, або інші миючі засоби згідно інструкцій їхнього використання.