Облаштування берегу озера Кирильське

Дата: 03.04.2020 16:20

Фото без описуЗа ініціативи міського голови Наталії Дзюби та за сприянням керівництва ТОВ «Укрстарч» 3 квітня було проведено облаштування берегу озера Кирильське, яке здавно було місцем відпочинку не лише для яготинців, а й для гостей міста.

Так, проявляючи активну життєву позицію, небайдужість душі, працівники ТОВ «Укрстарч» та комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» своєю працею у черговий раз довели готовність прийти на допомогу громадянам та гостям міста. Сподіваємося, що ця праця буде відмічена громадянами та гостями Яготина.

Віримо в те, що в невдовзі ми зможемо насолоджуватись краєвидами та приємно проводити години нашого дозвілля.

Яготинська міська рада висловлює щиру подяку працівникам ТОВ «Укрстарч» та комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник».