На період карантину виплата пенсій по інвалідності, призначених відповідно до ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», не припиняється!

Дата: 13.04.2020 15:21

Зокрема, згідно ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» від 02.04.2020, врегульовано питання продовження виплати на період карантину пенсій особам, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК.

Після закінчення терміну дії карантину, або обмежувальних заходів, Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області здійснить перерахунок розміру виплаченої пенсії на підставі результатів переогляду медико-соціальної експертизи.

За інформацією Голового управління Пенсійного фонду України у Київській області