ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОГО ПРОВЕДЕННЯ ВЕЛИКОДНЯ

Дата: 14.04.2020 09:24

За статистикою, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що основною причиною їх виникнення є людська необережність.

Тому під час святкування Великодня необхідно пам’ятати основні правила пожежної безпеки.

Шановні Яготинці! Під час приготування пасхальних страв не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей, газових та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності.

Не залишайте дітей без нагляду, особливо, коли в будинку палиться піч, включена духовка, горить газ чи свічка.

Залишені без нагляду церковні атрибути є однією з найпоширеніших причин вининкення пожеж під час святкування Великодня.

Тож аби свята пройшли без надзвичайних пригод Яготинський районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області звертається до священнослужителів і Вірян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки! Яготинський РС рекомендує вірянам утриматись від походу до церкви та залишитись вдома. Звертаємо Вашу увагу на дані рекомендації і просимо із розумінням віднестись до застережень та вжити всіх можливих заходів щодо попередження займань та поширення захворюваності на COVID-19.

За інформацією Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області