Шановні яготинці!

Дата: 14.04.2020 16:35

Фото без опису14 квітня 2020 року відбулась зустріч міського голови Наталії Дзюби, голови Яготинської районної державної адміністрації Олександра Кудрявського з благочинними представниками релігійних конфесій, а саме настоятелем храму Великомученика Пантелеймона протоієреєм Рустіком Романієм та настоятелем УПЦ Київського Патріархату Свято-Покровської парафії Володимиром Лещенком.

Досягнута домовленість щодо формату проведення Великодня і святкових богослужінь на території міста та району.

Враховуючи стрімке погіршення епідеміологічної ситуації, реальну загрозу життю та здоров’ю містян, проведення Пасхальних богослужінь та освячення пасок у храмах міста Яготин відбуватиметься виключно через онлайн-трансляції на офіційних сторінках церков, сайтах та телеканалах.

Священнослужителі прочитають молитву на освячення, після якої ви зможете окропити святою водою свій пасхальний кошик.

Прошу віднестись з розумінням, адже безпека громадян зараз понад усе, ситуація ускладнюється з кожним днем тому нам потрібно максимально відповідально віднестись до цього повідомлення та не ризикувати своїм здоров’ям і життям своїх близьких, знайомих та друзів оскільки масові святкові заходи в церквах - прямий шлях для поширення захворювання.

Бажаємо духовного піднесення, та проведення Великодня під гаслом цінуй ближнього!