17 квітня в Україні відзначається День пожежної охорони

Дата: 17.04.2020 08:49

Фото без описуВстановлення професійного свята свідчить про суспільне визнання вкрай важливої професії для всіх, хто присвятив життя нелегкій, але почесній справі – захисту від вогню національного багатства держави, її добробуту, життя та здоров'я людей.

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту майна від пожеж, ризикуючи власним життям, кожного дня проявляючи самовідданість, відвагу, здатність до самопожертви, мужність і героїзм хочеться від щирого серця та з великою шаною подякувати за складну повсякденну працю.

Адже завдяки високому професіоналізму впродовж навіть цього року вже врятовано сотні життів та локалізовано і ліквідовано безліч загорань.

Впевнена що ви віддано і сумлінно служитимете обраній справі і своєму громадському обов’язку тож бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, благополуччя, родинного затишку, миру, наснаги та успіхів перебуваючи на посту вдень і вночі, у в будні та свята.

Яготинський міський голова                       Наталія ДЗЮБА