Шановні прикордонники, ветерани прикордонної служби!

Дата: 30.04.2020 09:06

Вартові державного кордону – ви завжди були надійним захистом та опорою української державності, твердою гарантією безпеки Батьківщини. Специфіка та напрацювання, сучасні технології і мудрий підхід дозволяють нашим прикордонникам на належному рівні підтримувати цілісність і суверенність державних кордонів, всіх ділянок та територій.

Сьогодні, на 29-му році незалежності України, ви знову на захисті рубежів. Вам доводиться протистояти підступним ворогам країни – міжнародному тероризму, наркоторгівлі, контрабанді, незаконній міграції.

Щиро дякую вам за нелегку службу, за професіоналізм і вірність обов'язку, за нашу безпеку! Ваша робота важка й героїчна, адже щодня ви береже кордони України охороняючи наш мир і спокій.

З повагою до всіх, хто ніс і зараз продовжує нести прикордонну службу бажаю мати високий бойовий дух та міцне здоров’я. Зі святом вас, дорогі прикордонники, оптимізму і благополуччя, нових звершень на благо нашої країни. Успіхів, миру вам і вашим родинам та чистого неба над головою і спокійної служби!

Яготинський міський голова                        Наталія Дзюба