Автопавільйон на зупинці громадського транспорту «Волошка» оновлено

Дата: 05.05.2020 14:24

Неодноразові звернення Яготинської міської ради, до керівництва Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА, з приводу аварійного стану зупинки громадського транспорту «Волошка», що по вулиці Мічуріна в м. Яготині, яка належить до сфери управління Київської обласної державної адміністрації, 01 травня 2020 року нарешті знайшли своє вирішення.

Працівниками Товариства з обмеженою відповідальністю «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ», яке надає послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Київській області, було проведено демонтаж старої аварійної зупинки та встановлено новий автопавільйон на зупинці громадського транспорту «Волошка» з належним асфальтним облаштуванням.

Відтепер мешканці мікрорайону можуть безпечно перебувати в павільйоні, чекаючи автобус.