Звіт про роботу КП «Комунальник» за квітень 2020 року

Дата: 12.05.2020 14:17

Фото без описуКП Яготинської міської ради  «Комунальник» щоденно підтримує територію міста у належному санітарному стані та інформує про проведені роботи за квітень 2020 року.

№з.п

Вид діяльності

1

Скошування порослі трав по вулиці Незалежності, Шевченка, Пирятинська, Київська, Каштанова Алея, пров. Довженка та інші.

2

Ремонт та фарбування дитячих майданчиків.

3

Благоустрій стадіону на мікрорайоні "ПТФ" (скошування порослі трав, самосійних дерев, згрібання та вивезення сміття, встановлення футбольних сіток)

4

Прибирання бруду під бордюрами по вул. Незалежності

5

Побілка опор та бордюрів по вул. Незалежності

6

Нанесення дорожньої розмітки (пішохідні переходи) по вул. Каштанова Алея, вул. Дарницька, пров. Довженка, вул. Філатова, вул. Маяковського, вул. Островського

7

Фарбування знаку «Яготин», памятника «Героям Танкістам», урн на Алеї Слави, Калиновій алеї, казкових персонажів

8

Скошування та вивезення самосійної порослі дерев у парковій зоні (між Музичною школою та Хокейним майданчиком).

9

Скошування та вивезення самосійної порослі дерев у парковій зоні (між Картинною галереєю та СКП «Ритуал»).

10

Благоустрій між вулицею Драгоманова та пров. Яблуневий (скошування та вивезення хмизу, сміття, листя)

11

Виполювання порослі трави між плитами на Центральній площі, Алеї Слави, поблизу пам`ятника «Героям Танкістам»

12

Благоустрій поблизу водойми озера Кирильське

13

Ліквідація стихійного смітника по вул. Незалежності (навпроти Консервного заводу)

14

Благоустрій стихійного сміттєзвалища по вул. Кільцевій

15

Вивезення твердих побутових відходів від мешканців приватного сектору, підприємств, установ, організацій

16

Щоденне прибирання території міста (по всій протяжності, Вокзальна площа, Ринок, Центральна площа та ін.)