Від щирого серця хочу привітати вас з Міжнародним днем сім’ї!

Дата: 15.05.2020 08:42

Фото без описуКожна сім’я це опора, на якій стоїть держава її добробут та спокій. Сім’я була і залишається осередком стабільності та розвитку. Саме в родинах зберігаються національні традиції, адже віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! У родині ми черпаємо духовні сили, наснагу, оптимізм та відчуваємо, що таке справжнє щастя, любов, душевний затишок і добро.

Нехай для кожного з нас родина буде найнадійнішою фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть. А сімейні традиції зближують, роблячи всіх нас добрішими, більш близькими один до одного, створюючи опору в житті, на якій будуються наші взаємини. Дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.

Шановні яготинці, бажаю, щоб у ваших родинах завжди панували добробут, благополуччя та щастя, а внутрішня атмосфера в сім’ях будувалася на любові, терпінні і повазі до кожного члена родини.

Яготинський міський голова                         Наталія Дзюба