Вітаю вас з професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Дата: 18.05.2020 10:00

Кожен народ пишається своїми надбаннями - цінностями, які краще за будь-які слова репрезентують його історію, культуру та традиції.

Сьогодні перед працівниками музеїв стоїть непросте завдання: адаптуватися для потреб сучасного відвідувача, збільшити його присутність в інтелектуальному, культурному та інформаційному просторах. Саме для цього вкрай необхідне максимальне впровадження новітніх технологій у роботі музеїв.

Завдяки музеям зберігається й примножується українська культурна спадщина, забезпечується збереження знань про історію, традиції, звичаєву та сучасну культуру і безперервний зв’язок поколінь.

Тож шановні працівники музеїв! Бажаю вам благополуччя, професійного успіху, народження нових ідей, міцного здоров’я, тепла та родинного затишку, адже вашими зусиллями в свідомості підростаючого покоління виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій, любов до національного мистецтва!

Яготинський міський голова                         Наталія Дзюба