Заміна автопавільйону на зупинці громадського транспорту "Волошка"

Дата: 18.05.2020 11:40

Фото без описуЯготинська міська рада звернулась з листом до Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації щодо заміни автопавільйону на зупинці  громадського транспорту «Волошка» по вул. Мічуріна в м. Яготині. Адже дана ділянка суміщається з автомобільною дорогою загального користування місцевого значення, яка входить до сфери саме управління Департаменту.

Тож відповідно до звернення з метою забезпечення безпеки для всіх учасників дорожнього руху на зупинці громадського транспорту демонтовано аварійний павільйон та на його місці встановлено автопавільйон полегшеного типу згідно договору між Департаментом та товариством з обмеженою відповідальністю «Спец Комплект Постач», яке надає послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Київської області відповідно до нормативно-правових актів, норм і стандартів.