A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Відбулось позачергове засідання 63 сесії Яготинської міської ради

Дата: 19.05.2020 12:47
Кількість переглядів: 491

19 травня у залі засідань міської ради відбулось засідання позачергової шістдесят третьої сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н. Дзюби.

У сесії взяли участь: працівники апарату Яготинської міської ради, начальник  КП «Яготинське ВУ ВКГ» М. Дзюба, директор ТОВ «Укрстарч» В. Салига та заступник директора В. Пісківець, член виконавчого комітету міської ради В. Бабак, директор стадіону «Колос» В. Сапронайтіс, представники громадських організацій «Від Родини До Родини», «Право та захист Яготинщини» та засобів масової інформації.

На початку сесії були внесені доповнення до порядку денного, що стосуються  земельних питань.

Розпочали роботу депутати з прийняття ряду рішення про затвердження: умов продажу об’єктів малої приватизації, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Яготин та складу аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності та Органу приватизації об’єктів комунальної власності  територіальної громади міста Яготин, в новій редакції.

Надалі, внесли зміни та доповнення до Програми з відзначення державних, міських, професійних свят, ювілейних, пам’ятних та знаменних дат і подій,  заохочення колективів, окремих громадян та здійснення представницьких та інших заходів на 2018 - 2020 роки.

У зв’язку з кадровими змінами депутати внесли зміни до складу комісій утворених Яготинською міською радою.

З урахуванням введених карантинних заходів у зв’язку з попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID–19 та неможливістю використовувати орендарями орендованих приміщень, депутатський корпус прийняв рішення звільнити від орендної плати за користування орендованим майном, що перебуває у власності територіальної громади м. Яготина Київської області на період терміну дії карантину, та комунальному підприємству Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» провести перерахунок нарахованих сум.

У подальшій роботі сесії міської ради депутати розглянули та прийняли рішення щодо ряду земельних питань.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень