A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Шановні яготинці!

Дата: 26.05.2020 10:50
Кількість переглядів: 2162

Яготинська міська рада повідомляє, що з 27 травня 2020 року відновлюється видача талонів для пільгового проїзду у міському маршрутному автотранспорті загального користування м. Яготина на червень ІІ кварталу та ІІІ квартал поточного року особам, які мають право на безкоштовний проїзд відповідно до законодавства України, та пенсіонерам за віком, які зареєстровані в адміністративних межах Яготинської міської ради.

Талони видаватимуться з понеділка по суботу включно, окрім неділі з 08.30 до 16.00, за адресою: м. Яготин, вул. Шевченка, 204 (приміщення Яготинської ЖЕК).

За отриманням талонів громадяни, що мають право на безкоштовний проїзд, звертаються особисто. Для перевірки персональних даних при собі мати: паспорт, ідентифікаційний номер та посвідчення, яке надає право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

НАГАДУЄМО, що з метою вживання необхідних заходів для безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, громадяни повинні дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів: засоби індивідуального захисту та дозволена безпечна дистанція.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень