A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Про проведення громадського обговорення

Дата: 28.05.2020 08:59
Кількість переглядів: 688

Зміни назв вулиць, провулків, інших об’єктів топоніміки міста Яготин відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

1. Найменування організатора – Яготинська міська рада.

2. Найменування об’єктів топоніміки міста Яготин яким пропонується змінити назви відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»:

2.1. вулиця Боженка;

2.2. вулиця Островського.

3. Громадське обговорення (у формі громадських слухань) питання зміни назв вулиць, провулків, інших об’єктів топоніміки міста Яготин відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» проводиться з 28.05.2020 по 28.07.2020 року включно.

Встановлений строк прийому пропозицій (зауважень) учасників громадського обговорення питання зміни назв вулиць, провулків, інших об’єктів топоніміки міста Яготин відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» до 06.07.2020 року.

Громадські слухання щодо зміни назв вулиць, провулків, інших об’єктів топоніміки міста Яготин відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», будуть проводитися 28.07.2020 року 0 14 год. 30 хв. в залі засідань Яготинської міської ради, за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

4. Реєстрація учасників та представників засобів масової інформації здійснюється з 14 год. 10 хв. 28.07.2020 року в залі засідань Яготинської міської ради, за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67.

5. Поштова адреса для прийняття пропозицій (зауважень): 07700, Київська область, м. Яготин, вул. Незалежності, 67, електронна адреса: yagotinmiskarada@ukr.net, телефон 0(4575)5-53-58. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

6. Консультації з питань громадського обговорення надаються за адресою: м. Яготин, вул. Незалежності, 67, кабінет № 6, телефон 0(4575)5-53-58.

7. Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – заступник Яготинського міського голови Олена Іванівна Федина.

8. Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються на офіційному сайті Яготинської міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень