Грошова допомога для фізичних осіб підприємців Київщини

Дата: 03.06.2020 13:51

За повідомленням  сайту обласної державної адміністрації, на Київщині розпочато реалізацію соціальної програми, яка стосується представників малого та середнього бізнесу. Станом на 2 червня 2020 року  вже виплачено 8,5 млн гривень для 2 227 осіб.

Ідеться про виплату допомоги на дітей фізичних осіб-підприємців на період карантину та один місяць після його скасування, яка передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 №329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Така  допомога надається на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 01 січня 2020 року (для дітей віком до 6-ти років – 1 779 гривень; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).

Звертаємо увагу, що є можливість подання заяви про призначення допомоги ФОП в електронній формі на сайті Міністерства соціальної політики України, а також звернувшись до районних та міських управлінь соціального захисту населення за місцем проживання фізичної особи-підприємця.

За інформацією Київської обласної ради