Засідання голів постійних депутатських комісій Яготинської міської ради!

Дата: 10.06.2020 18:24

Фото без опису10 червня у залі засідань міської ради відбулось засідання голів постійних комісій під головуванням міського голови Н. Дзюби, за участю голови Яготинської районної державної адміністрації О. Кудрявського та головних лікарів КНП «Яготинська центральна районна лікарня» В. Нескороженого, КНП «Яготинський центр первинної медико-санітарної допомоги» І. Сахна з приводу погіршення протиепідемічної ситуації пов’язаної із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою короновірусом SARS-CoV-2 на території міста Яготина.

На порядку денному розглянули питання про перерозподіл коштів на поточні потреби для КНП «Яготинська ЦРЛ» з бюджету Яготинської міської ради.

Дане питання було підтримано одноголосно та вирішено провести позачергове засідання сесії Яготинської міської ради для нагального прийняття рішення з приводу даного питання.